این وبسایت با مالکیت کامل به فروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر با شماره 09129463191 تماس بگیرید. x

درباره ما

دکتر معروف چگونه سایتی است ؟

دکتر معروف فعالیت خود را از 21 خرداد سال 1399 شمسی شروع کرد . این مجموعه در ابتدا فعالیت خود را بر اساس پزشکان شروع کرد و توانست محبوبیت خوبی در بین آن ها به دست بیاورد .

سپس خدمات دیگری نظیر رویداد های پزشکی و استخدام نیز به این سایت اضافه شد تا پزشکان بتوانند رویداد های پزشکی خود را تبلیغ کنند و نیرو های مورد نیاز برای کار های پزشکی خود را جذب نمایند .

رویداد های پزشکی شامل همایش ها ، کنفرانس ها و … است که لزوما نباید پزشک باشید که بتوانید آن ها را در سایت قرار دهید ؛ اما ضروری است که موضوع رویداد مورد نظر مربوط به پزشکی و سلامت باشد .

استخدام منشی ، دستیار ، متخصصان و … می تواند توسط پزشک ، بیمارستان یا کلینیک در سایت قرار داده شود .

چرا دکترمعروف را انتخاب کنیم ؟

دکتر معروف اولین سایتی نیست که در این زمینه پا به میدان می گذارد . سایت های متنوع و بسیار زیادی برای یافتن پزشکان وجود دارد ؛ ولی چیزی که ما را از سایرین متفاوت می کند ، قابلیت ها و رابط کاربری بسیار راحتی است که طراحی این سایت در خود جا داده است .

به عنوان مثال شما به راحتی می توانید با پزشک مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید و مشکلاتتان را با ایشان در میان بگذارید . البته بهتر است در همین ابتدا بگوییم که دکتر معروف هیچ گونه مسئولیتی در مورد پاسخ دهی یا راهنمایی های اشتباه پزشکان ندارد و نخواهد داشت .

شاید بهتر باشد قوانین استفاده از سایت دکتر معروف را مطالعه کنید تا در آینده مشکلی برای شما ایجاد نشود .

هدف سایت دکتر معروف چیست ؟

جهان به سمتی پیش می رود که استفاده از تکنولوژی ، لپ تاپ ، موبایل و … روز به روز افزایش پیدا می کند ؛ بنابراین تصمیم گرفتیم پلتفرمی را طراحی کنیم که برای همه ی سنین قابل استفاده باشد و اصلی ترین هدف این پلتفرم ، سادگی است .

در ابتدا آرزومندیم که همه ی مردم در سراسر جهان سلامت و پر نشاط باشند ؛ اما گاهی اوقات پیش می آید که فردی از سلامت معمول خود فاصله می گیرد و باید به پزشک مراجعه کند .

پیدا کردن نزدیک ترین یا بهترین پزشک در سطح اینترنت کار بسیار دشواری است ؛ بنابراین دکتر معروف تصمیم گرفت این امر را برای شما عزیزان تسهیل کند و تا جایی که امکان دارد پزشکان را گرد هم جمع کند .

در ضمن اهداف ما فقط مربوط به بیماران نیست ! ما می خواهیم پزشکان عزیزمان نیز به راحتی بتوانند از اینترنت استفاده کنند و از این راه سود به دست آورند .

بدین ترتیب تصمیم گرفتیم که سایت طراحی شده هم پاسخگوی نیاز بیماران و هم پزشکان باشد تا یک معامله ی دو سر سود را برای هر دو طرف ایجاد کنیم .

سخن پایانی

امیدواریم که مردم سراسر جهان همیشه شاد و سلامت باشند و در صورت وجود هر گونه بیماری بتوانند با خدمات دکتر معروف با آن مقابله کرده و از شر آن رهایی پیدا کنند .

امیدواریم که توانسته باشیم خدمات ارزنده ای را به شما عزیزان ارائه کنیم .

موفق و پیروز باشید

تیم مدیریتی دکتر معروف