مزایای مزوتراپی صورت و فرآیند آن

مزوتراپی صورت روشی است که در آن متخصص زیبایی یا متخصص پوست با استفاده از سوزن های بسیار ریز، آنزیم ها، هورمون ها و ویتامین ها را به پوست صورت تزریق می کنند. تزریق این مواد به پوست باعث سفت و جوان شدن پوست صورت می شود. در روش مزوتراپی صورت، تزریق ها به لایه میانی پوست انجام می شود. از این روش برای رفع طیف وسیعی از مسائل پوستی مانند موارد زیر استفاده می شود:

  • تغییر رنگدانه
  • سفت کردن پوست صورت
  • کاهش چین و چروک های صورت
  • حذف چربی از قسمت های مختلف صورت

مزایای مزوتراپی صورت

از جمله مزایای مزوتراپی برای پوست صورت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش طراوات و شادابی پوست صورت

غلظت بالای سرم ها، ویتامین ها و سایر ترکیبات مغذی باعث احساس طراوت، شادابی و جوان شدن پوست صورت می شود.

جایگزین جراحی های گران قیمت

مزوتراپی صورت می‌ تواند بخشی از برنامه‌ های پوستی ضد پیری به شمار رود. این روش نسبت به سایر روش ها و جراحی های پلاستیک، کمتر تهاجمی بوده و نیازی به بخیه و جای زخم ندارد. سرم های غلیظ با استفاده از سوزن به پوست منتقل شده و پوستی سالم و طبیعی به ارمغان می آورند.

برطرف کردن نیازهای پوستی

مواد سفارشی مزوتراپی صورت از خاصیت ضد پیری و درخشندگی پوست برخوردار هستند. تزریق این مواد به صورت موجب تقویت انرژی پوست و نتایج قابل مشاهده بلافاصله پس از جلسه اول درمان می شود.

روشن شدن پوست صورت

بسته به مواد تشکیل دهنده سرم ها، مزوتراپی می تواند به مشکلات پوستی از جمله لکه های پیری، رنگدانه ها و ملاسما کمک کند. این روش می تواند پوست صورت را روشن کرده و همچنین رنگ پوست را یکدست نماید.

مرطوب نگه داشتن پوست صورت

مزوتراپی صورت همچنین می‌ تواند به افزایش رطوبت پوست کمک کرده و صورت را چاق تر، سفت تر و سالم تر نماید.

فرایند مزوتراپی صورت

به مدت یک هفته قبل از مزوتراپی بیماران باید از مصرف داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی و آسپرین خودداری کنند؛ زیرا این داروها ممکن است خطر کبودی و خونریزی را افزایش دهند.

در ابتدا پزشک ممکن است از بی حسی موضعی در ناحیه تحت درمان استفاده کند. با این حال، این امر به میزان تحمل درد در بیمار بستگی دارد. در این روش از میکرو سوزن برای تزریق سرم مزوتراپی به پوست صورت استفاده می شود. تزریق ها به صورت متوالی و پشت سر هم انجام شده و به عمق های مختلف پوست وارد می شوند. بسته به مشکل پوستی، شدت و اثر آن، تعداد جلسات مزوتراپی صورت متفاوت خواهد بود.

نظرات

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • یک نظر اضافه کنید